Ogre
10 oC

Trešdiena, 20. septembris

Šodien vārda dienu svin
Marianna, Ginters, Guntra

Jaunumi

Pierīgas uzņēmējus aicinās pieteikties LIAA inovāciju vaučeru programmai

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Pierīgas reģionālajām uzņēmēju biedrībām otrdien, 19. septembrī rīko konferenci par LIAA realizēto tehnoloģiju pārneses un inovāciju vaučeru programmu.

Publicēts: 2017/09/18

Deviņdesmit gadu vecajā sanatorijas ēkā skan dzeja

Dzejas dienas Ogrē turpinājās ar Ogres novada Kultūras centra organizēto pasākumu "Dzejolis. Ar dzejoli? Par dzejoli!" bijušajā bērnu sanatorijā "Ogre".

Publicēts: 2017/09/12

Tiek izsludināts konkurss “Latvijas lauki gadsimtu griežos”

Biedrība „Latvijas Zemnieku federācija” sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, Latvijas Avīzi un portālu Laukos.lv, godinot Latvijas simtgadi, izsludina fotogrāfiju un zīmējumu/gleznojumu konkursu „Latvijas lauki gadsimtu griežos” un aicina tajā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

Publicēts: 2017/09/12

Ogrē plānots izveidot Rīgas motormuzeja filiāli

Ogre var lepoties ar unikālu padomju auto tehnikas kolekciju, kuru gadu gaitā izveidojis ogrēnietis Jānis Buka. Šobrīd viņš kopā ar Rīgas motormuzeju plāno savu kolekciju papildināt ar Rīgas motormuzeja krājumos esošo tehniku un izvietot bijušā Ogres trikotāžas kombināta telpās, izveidojot iespaidīgu tūrisma apskates objektu.

Publicēts: 2017/09/12

Zilajos kalnos aizvadīts Juglas kauju 100.gadadienas atceres pasākums

Publicēts: 2017/09/12

Nobalso par Latvijas ainavu dārgumiem Ogres novadā

Sagaidot Latvijas simtgadi, tiek veidota elektroniskā Latvijas ainavu dārgumu krātuve “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt”. Tajā iekļautas arī divas ainavas no Ogres novada.

Publicēts: 2017/09/05