Ogre
-1 oC

Sestdiena, 16. decembris

Šodien vārda dienu svin
Alvīne

Pilsētas svētkos atklāj Ogres 1. vidusskolas stadionu

Uzvijoties mastā Eiropas Savienības, Latvijas, Ogres novada un Ogres 1. vidusskolas karogiem, svinīgi atklāts rekonstruētais Ogres 1.vidusskolas stadions.

Vairāk attēlu galerijā

 

"Tā jau ir tradīcija, ka katru gadu pilsētas svētkos pašvaldība atklāj kādu jaunu objektu. Šajos svētkos pašvaldība dāvina jums šo brīnišķīgo stadionu," uzrunājot klātesošos, sacīja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš. "Vairāk nekā 40 gadus mūsu novada lielākās izglītības iestādes skolēni ir sapņojuši par šādu būvi. Esmu pārliecināts, ka Ogres 1.vidusskolas skolēniem un novada sportistiem rekonstruētais stadions palīdzēs veicināt aktīvu dzīvesveidu."

 

Arī Ogres 1.vidusskolas direktors Igors Grigorjevs uzsvēra, ka stadions nav tikai dāvinājums skolai."Tā ir dāvana mums visiem, jo esam iecerējuši, ka gan agrās rīta stundās, gan pēcpusdienās un līdz pat vēlam vakaram stadionu varēs izmantot visi ogrēnieši, lai sportotu, fiziski attīstītos un kļūtu par paraugu mūsu skolēniem."

 

I.Grigorjevs pateicās pašvaldībai un būvniekiem par rekonstruēto stadionu.

 

Ogres 1.vidusskolas stadionu rekonstruēja pilnsabiedrība "Guliver Construction". Ogres 1. vidusskolas stadiona pārbūves kopējā līguma summa bija EUR 1 065 065.87 (bez PVN). 

 

Stadiona pārbūves ietvaros tika izbūvēts skrejceļš, tāllēkšanas, augstlēkšanas, lodes grūšanas sektori, futbola, basketbola un volejbola laukumi, skatītāju tribīnes, kuras paredzētas līdz pat 300 vietām, veikta stadiona apskaņošana, karoga masta un informācijas tablo uzstādīšana. Skolēnu drošībai ir nostiprināta nogāze pie skolas stadiona, izbūvēta arī saimniecības ēka sporta inventāra un teritorijas uzkopšanas inventāra novietošanai, izbūvēta drenāža un lietus kanalizācija.

 

Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga vēlēja panākumus visiem jauniešiem un pieaugušajiem, kuri vēlas šajā stadionā sportot, un aicināja saudzēt šo stadionu, lai tas vēl ilgi kalpotu sabiedrības interesēm.

 

Ogres 1.vidusskolas jauno sportistu vārdā par jauno stadionu pateicās skolas audzēknis Edijs Eleksis.

 

"Paldies visiem, kas īstenoja šo projektu, lai mūsu skolai beidzot būtu sakārtots stadions!"

 

Stadiona atklāšanas svinīgās ceremonijas noslēgumā Ogres 1.vidusskolas vieglatlētu komanda veica goda apli pa rekonstruēto stadionu, bet deju grupas "Triumfs" dalībnieces sniedza priekšnesumus.

Ogrenet.lv