Ogre
-5 oC

Otrdiena, 16. janvāris

Šodien vārda dienu svin
Lida, Lidija

Jaunieši aicināti pieteikties izglītojošam forumam

Attīstības un inovāciju mācību centrs sadarbībā ar Ogres jauniešu iniciatīvas grupu "O ISTABA" aicina jauniešus uz izglītojošu forumu "Kā būt sabiedrībā noderīgam jaunietim", projekta vadītāja Ieva Vītoliņa.

Forums norisināsies Ogres Mākslas skolā. Dalībnieku vecums no 13 līdz 25 gadiem.
 
Plānoto grupu laiki:
 
1. 11.-14. jūlijs (grupa jau nokomplektēta);
2. 17.-20. jūlijs (ir vēl brīvas vietas, var pieteikties);
3.  24.-27. jūlijs (ir vēl brīvas vietas, var pieteikties).
 
Nodarbības norisināsies no plkst. 10.00 līdz 16.00
 
Dalība forumā bez maksas. Visiem dalībniekiem pusdienas nodrošinātas.
 
Kopā ielūkosimies jauniešu līdzdalības veidu izpausmēs, veidosim paši savu iniciatīvu Ogres pilsētā, attīstīsim sevī prasmi paust viedokli, sarunāsimies ar deputātiem un pat brauksim uz Saeimu! Un, protams, draudzēsimies, smiesimies un radīsim idejas! Un Tu uzzināsi, kā vari būt noderīgs sabiedrībai.
 
Lūdzam pieteikt savu dalību līdz 4. jūlijam, nosūtot pieteikumu ar vārdu, uzvārdu, vecumu, skolu, kontaktinformāciju uz: ieva.vitolina@gmail.com. Papildus informācija: m.t. 29215073 vai rakstot: ieva.vitolina@gmail.com.
 
Projekta mājas lapa:butnoderigam.wordpress.com
 
Projektu "Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim" (līgums Nr. 2017.LV/NVOF/PSA/034/05) finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta mērķis ir Ogres novada jauniešu pilsoniskās līdzdalības kompetences pilnveides nodrošināšana. 

Ogrenet.lv