Ogre
23 oC

Pirmdiena, 17. jūnijs

Šodien vārda dienu svin
Artis, Artūrs

Stacija Suntaži

Adrese Stacija Suntaži, Suntažu pagasts, Ogres novads
Tālrunis 29111795
E-pasts sia1212.liene@gmail.com
WWW https://www.facebook.com/profile.php?id=100081442633408
Piezīmes

 

Unikāla viesnīca, kas kādreiz bija stacijas ēka, ir pārtapusi par modernu dizaina viesnīcu.


Viesu ērtībām pieejami četri numuriņi:
- divvietīgs numurs ar lielu divvietīgu gultu. Liela un labi aprīkota virtuve ar karsta gaisa grilu, kafijas automātu, tosteri un pilnu trauku komplektu. Atsevišķa ieeja.
- četrvietīgs numurs ar lielu gultu un izvelkamu divvietīgu dīvānu. Ērta un kvalitatīvi aprīkota virtuve ar ledusskapi, trauku mašīnu, lielu galdu un visiem traukiem.
- trīsvietīgs numurs. Pasakaini ērta gulta diviem un tafta vienam. Liela virtuve pilnībā aprīkota, trauku mašīna, veļas mašīna un ledusskapis. Viss lai ērti dzīvotu un skaisti pavadītu laiku.
- svinības zāle Jūsu neizmirstamiem brīžiem ar iespēju pievienot bērnu istabu jautrai laika pavadīšanai.
- divvietīgs numurs ar divām atsevišķam guļamvietām. Aprīkota virtuve ar ledusskapi, trauku mašīnu, lielu galdu un visiem traukiem.


Cenā ir iekļauts bērnu rotaļlaukums ar slidkalniņu un šūpolēm, ārā atputas vieta ar vēja zvaniem zem ābelēm, basketbola laukums un grila vieta.

Vide un infrastruktūra:
Suntažu centrs ar veikaliem un kafejnīcām 2 km attāluma, izbaudiet lielisku pastaigu pa ceļiem, mežiem un veco dzelzceļu, maršruta gaitā daudz apskates objektu – muiža, vecas dzirnavas, dzelzceļa paliekas, sagruvusi Pareizticīgo baznīca.