Ogre
22 oC

Pirmdiena, 17. jūnijs

Šodien vārda dienu svin
Artis, Artūrs

Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem

Adrese “Lapegles”, Lēdmanes pagasts, Ogres novads
Tālrunis +371 28347630
E-pasts aacj@inbox.lv
WWW www.aacj.lv
Apraksts

Pieejams peintbola laukums, šķēršļu josla un auto-moto-velo trase, piedāvājums papildināts ar alpīnisma sienu un ūdens aktivitātēm. Projektam ir cieša saistība ar Jaunsargu kustību Latvijā. Pamatideja ir saistīta ar vēlmi izveidot vietu, kur jaunieši varētu apgūt militāro prasmju pamatprincipus un vienlaicīgi aktīvi atpūsties.

Lai paplašinātu atpūtas iespējas un piesaistītu vairāk tūristu, biedrība savā teritorijā  izbūvēja stilizētu bunkuruTo izveidoja ar mērķi veicināt dažāda vecuma tūristu grupu izpratni par militārismu. Šajā bunkurā atrodas militāra rakstura ekspozīcijas, kā arī tiek vadītas instruktāžas par blakus esošā laukuma, trases un šķēršļu joslas izmantošanu un drošību tajā. Bunkurs kalpo arī kā tūristu patveršanās vieta nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā.

Iespēja organizēt dažādus pasākumus: jauniešu nometnes, klases vakaru, vecpuišu un vecmeitu ballīti, sporta, komandas saliedēšanas un citus pasākumus. Šeit var iemācīties, kā orientēties mežā, izdzīvot dabā, iekurt ugunskuru, atrast pajumti un citas noderīgas prasmes.

2019. gada maijā atvērta šautuve - arbaleti, loki, pneimatika, metamie naži.