Ogre
26 oC

Piektdiena, 24. maijs

Šodien vārda dienu svin
Marlena, Ilvija, Ziedone

Jaunumi

Ģimenes dienas pasākumi Ogres novadā

Publicēts: 2024/05/21

Piesakies Ģimenes dienas pārgājienam!

1.jūnijā Ogrē norisināsies “Ģimenes diena”, kuras ietvaros Ogres novada Tūrisma informācijas centrs organizē izzinošu pārgājienu uz vides izglītības centru “EkVidO”. Kopējais maršruta garums ir ~7 km, tas ir īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem, maršrutu iespējams iziet arī ar ratiņiem. Pasākums norisināsies pēc “Ģimenes dienas” aktivitātēm pilsētā, ~ plkst. 14-18.

Publicēts: 2024/05/15

Laivošana pa Ogres upi

Svētdien, 5. maijā Ogres novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar laivu nomu "Laivinieks.lv" organizēja laivu braucienu pa Ogres upi, posmā no "Lobes kroga" līdz Ogresgalam. Saulainajā rītā kopā pulcējās 65 laivotgribētāji – gan pieredzējuši laivotāji, gan cilvēki, kas vēlējās laivot pirmo reizi. Šis 24 km garais laivošanas maršruts ir piemērots tieši iesācējiem un ģimenēm ar bērniem.

Publicēts: 2024/05/07

Ogrē atjaunos vēsturisko centru

Jau tuvākajā laikā tiks uzsākta vērienīga projekta īstenošana, kas būtiski uzlabos Ogres vizuālo identitāti, sakārtojot teritoriju, kas skar Rīgas ielas, Kalna prospekta, Grīvas prospekta, Skolas ielas un Brīvības ielas posmus.

Publicēts: 2024/05/03

Sākas aktīvā tūrisma sezona!

Straujiem soļiem tuvojas vasara - aktīvās tūrisma sezonas sākums, kas iezīmējas ar tūrisma objektu atvēršanos pēc ziemas sezonas. Ogrē kā katru gadu uzstādīta koka laipa pāri Ogres upei. Tā atrodas vienā no vietām, kur 20. gs. 30. gados jau atradusies laipa. Tādējādi, pastaigājoties gar upes krastiem, ir iespēja šķērsot upi vairākās vietās: pāri arkveida tiltam, koka laipai un jaunajam trošu tiltam, kas savieno Ogres ielu un Jāņa Čakstes prospektu.

Publicēts: 2024/04/30

Ogrē izveidota karte ar pastaigu maršrutiem patriotiskās noskaņās

Ogres novada Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis karti ar vairākiem maršrutiem un atzīmētām vietām, kur apskatāmi valsts svētku rotājumi pilsētā. Interesenti var izstaigāt lielo loku, kas ir 7,5 kilometrus garš vai sadalīt pastaigu divās daļās – veicot vienu loku gar Ogres upes krastiem un/vai otru loku uz jauno molu, kā arī doties mazākā pastaigā 1,8 kilometru garumā pa “Ogres mazo loku”. 

Publicēts: 2024/04/26