Ogre
18 oC

Otrdiena, 23. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Magda, Magone, Merija

Milžu taka

Adrese Dabas parks “Ogres Zilie kalni”, Ogre
Tālrunis +371 24427070
E-pasts info@milzutaka.lv
WWW www.milzutaka.lv
5 eur- 15 eur
Apraksts

Piedzīvojumu parks „Milžu taka” – no virvju un koka konstrukcijām veidota trase kokos – atrodas dabas parkā „Ogres Zilie kalni”.

Piedzīvojumu parku „Milžu taka” veido trīs loki, kuru kopgarums ir gandrīz 600 metri. Pirmais – mazais – loks sastāv no 19 atrakcijām, kuru konstrukcijas ir pietiekami stabilas un kuru pārvarēšana neprasa lielu fizisko piepūli un koordināciju. Augstums trases sākuma posmā ir nepilni divi metri virs zemes. Otrais loks sadalīts divos mazākos lokos attiecīgi ar vidējas grūtības pakāpes atrakcijām. Kopumā to veido 20 atrakcijas, kas izvietotas uz kalna stāvās nogāzes augstumā no 6 līdz 11 metriem virs zemes. Trešo jeb lielo loku var raksturot kā grūtu, un tas sastāv no 26 atrakcijām, kuras arī dalās divos mazākos lokos, no kuriem pirmais ir vieglāks par otro. Otrajā lokā ir divi nobraucieni: pirmais – 30 metrus un otrais – 70 metrus garš. Ejot vidējo un lielo loku, dalībniekiem ir iespēja izvēlēties – veikt vienu vai abus loka apļus atkarībā no apmeklētāja noskaņojuma un fiziskajām spējām.

Parks ir aprīkots ar Šveicē ražoto „Saferoller” drošības sistēmu, kuras galvenā vērtība ir tāda, ka dalībniekam nav iespējas pašam atvienoties no drošības troses, to var izdarīt tikai, pabeidzot trasi vai ar instruktora palīdzību. 

Trases sākuma un beigu punktu veido platforma kokos. Šajā vietā ir inventāra saņemšanas un nodošanas punkts, kā arī kafejnīca ar skatu uz kalna nogāzi.

Piedzīvojumu parks atvērts vasaras sezonā! Aktuālais darba laiks publicēts mājaslapā: milzutaka.lv