Ogre
21 oC

Pirmdiena, 22. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Marija, Marika, Marina

Bērnu izklaides centrs "Džungļu parks"

Adrese Mālkalnes prospekts 1, 3. stāvs, Ogre
Tālrunis +371 20071677
E-pasts info@dzungluparks.lv
WWW www.dzungluparks.lv
Apraksts

Bērnu izklaides centrs „Džungļu parks” ir vieta, kur bērniem atpūsties no saviem ikdienas pienākumiem, veidot jaunu draudzību, attīstīt fiziskās spējas un, protams, svinēt krāšņus svētkus.
500 kvadrātmetru lielais izklaides centrs ierīkots tā, lai gan mazais rāpotājs justos droši, iepazīstot jaunatklāto pasauli, gan izaicinājumus mīlošais divpadsmitgadnieks atrastu saistošu izklaidi 15 x 9 metru milzu šķēršļu labirintā, kas izvietots 3 stāvos, pārbaudītu savus spēkus 10 x 4,5 metru lielajā piepūšamajā šķēršļu joslā, mestos galvu reibinošos nobraucienos no 6 metrus gariem slidkalniņiem un batutā pazaudētu gravitāciju, sajūtot putna brīvību.
Īpaši padomāts par pašiem mazākajiem izklaides centra apmeklētājiem vecumā līdz 3 gadiem. Te ierīkots speciāli norobežots mazuļu laukumiņš, lai varētu netraucēti rotaļāties, nebaidoties, ka lielākie bērni uzskries virsū mazākajiem.

 

Centrs bez iepriekšējas pieteikšanās atvērts individuāliem apmeklējumiem, kā arī, iepriekš rezervējot, privātām ballītēm, bērnudārza izlaidumam, skolēnu ekskursijām, korporatīviem pasākumiem un citiem īpašiem gadījumiem.

 

Šī ir vieta, kur vecākiem atvilkt elpu, malkojot kafiju, un priecāties par bērniem, kuri nebēdnīgi bauda savu bērnību „Džungļu parkā”!

 

Piedāvājumā:

  • 15 x 9 metru šķēršļu labirints 3 stāvos;
  • 10 x 4,5 metru liela piepūšamā šķēršļu josla;
  • Norobežots mazuļu laukumiņš bērniem no zīdaiņu vecuma līdz 3 gadiem;
  • Vecāku atpūtas zona;
  • Galda teniss;
  • Atsevišķa ballīšu telpa.

Laipni aicināti ieturēt arī gardu maltīti jaunajā Džungļu parka kafejnīcā! ​

Piedāvājumā frī kartupeļi, fritēti sieri, nageti, kraukšķīgas vistu bumbiņas, sātīgi vistas burgeri, panēti vistu spārniņi, saldējums un saldējuma kokteiļi, karstā šokolāde un dažādi auksti un silti dzērieni.

Iespēja iedzert nesteidzīgu kafiju ar draudzeni, kamēr bērni rotaļājas, vai ieturēt sātīgu maltīti kopā ar ģimeni pēc enerģiski pavadītas dienas Džungļu parkā. Ja Tev ir svētki, bet ballīšu telpa ir par lielu vai draugi šoreiz būs mazāk, tad kafejnīcā ir iespēja nosvinēt mazu ballīti līdz 10 personām.  
Kafejnīca var uzņemt 40 personas.