Ogre
21 oC

Pirmdiena, 22. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Marija, Marika, Marina

Rotaļu laukums J.Čakstes prospektā

Adrese Jāņa Čakstes prospekts 1, Ogre
Apraksts

Rotaļu laukums atrodas Jāņa Čakstes prospektā 1, iepretim Ogres estrādei. Tas ir modernākais bērnu rotaļu laukums Ogres pilsētā un tuvākajā apkārtnē, kurā atrakcijas paredzētas dažādām vecuma grupām. 

Rotaļu laukumā gumijas seguma trīs zonējumos 975 m2 platībā uzstādītas rotaļu iekārtas, kas paredzētas dažāda vecuma bērniem: trīs iebūvēti batuti, klinšu kāpšanas iekārta, 2,5 m augsta virvju konstrukcija, āra mūzikas instruments – ksilofons, vairāku veidu šūpoles, bērnu pilsētiņa ar slidkalniņu (paredzēta bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam), kā arī rotaļu komplekss ar rotējošiem elementiem (paredzēts bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam). Teritorijā tika izbūvēts apgaismojums, gājēju celiņi, velonovietnes, dažādi labiekārtojuma elementi – soliņi, atkritumu urnas, informācijas stends, kā arī ierīkota videonovērošana.

Rotaļu laukuma lietošanas noteikumi nosaka: ja bērns nevar piekļūt pie atrakcijas, nevajag viņu celt, jo tas nozīmē, ka šī atrakcija nav domāta viņam. 

Laukums ir nožogots un ir atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 8 līdz plkst. 22. Ziemas sezonā – no plkst. 8 līdz 20.