Ogre
21 oC

Pirmdiena, 22. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Marija, Marika, Marina

Degustācijas "SierŠtelle"

Adrese Brīvības iela 12, Ogre
Tālrunis +371 26690077
E-pasts studija@sierstelle.lv
WWW www.sierstelle.lv
Apraksts

"SierŠtelle" siera stāsts ir sācies skaistā, vēsturiskā ar stāstiem apvītā ēkā, pie pašas Ogres dzelzceļa stacijas - Brīvības ielā 12. Ogre 19. gs bija izslavēta kā peldu un gaisa kūrorta vieta. Tieši no Ogres peldu kūrorta īpašajām siera receptēm savienojumā ar mūsdienu modernajām tehnoloģijām ir cēlušies gardie un veselīgie "SierŠtelle" sieri. Šobrīd pieejami 28 dažādu garšu "SierŠtelle" sieri.

Restorāna “Sierštelle Studio” viesmīlīgajās telpās pieejama sieru degustācija, klausoties interesantus faktus un stāstus par un ap “SierŠtelle” sieru.

Sieru degustācija ar pusdienām 

Vismaz astoņu veidu sieri - gan saldi, gan sāļi, fritēta siltā siera uzkoda ar pašgatavotu džemu, trīs veidu paštaisītas trifeles, glāze Ogres novadā ražota vīna un pusdienas - cepta vistas krūtiņa, pildīta ar sieru un sparģeli, pasniegta ar ceptu kartupeļu daiviņām un salātiem vai grilēts "SierŠtelle" siers ar ceptiem dārzeņiem, saldajā - "Sierštelle" siera saldais.

Sieru degustācija  

Vismaz astoņu veidu sieri - gan saldi, gan sāļi, fritēta siltā siera uzkoda ar pašgatavotu džemu, trīs veidu paštaisītas saldās trifeles, "Sierštelle" siera saldais un glāze Ogres novadā ražota vīna.

Sieru degustācija bērniem 

Skolotājiem un šoferim 50% atlaide.

Vismaz astoņu veidu sieri - gan saldi, gan sāļi, fritēta siltā siera uzkoda ar pašgatavotu džemu, trīs veidu paštaisītas saldās trifeles, "Sierštelle" siera saldais un "Gardu Muti" cidoniju vai rabarberu zelteris.

"SierŠtelle Studio" ir vienīgā vieta Ogrē, kur iespējams nogaršot īstu siera Fondue!

Degustāciju iespējams apvienot ar gardu maltīti "SierŠtelle Studio", kā arī pēc degustācijas ir iespējams sierus iegādāties līdzņemšanai.

Tālr. rezervācijām: +371 25767626

e-pasts: studija@sierstelle.lv


 

Noklausies audiogida stāstu par ēku Brīvības ielā 12:

 

  1. lejuplādē bezmaksas aplikāciju „Ogres novadnieks”;
  2. sadaļā „Tūrisms” sameklē objektu nr. 12;
  3. spied uz ikonas „Audio Gids” un noklausies stāstu, ko ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis.

 

Mobilā aplikācija „Ogres novadnieks” pieejama lietotņu veikalos: