Ogre
26 oC

Piektdiena, 24. maijs

Šodien vārda dienu svin
Marlena, Ilvija, Ziedone

"Manas garšas" meistarklases

Adrese Brīvības iela 12, Ogre
Tālrunis +371 29158362
E-pasts baiba@manasgarsas.lv
WWW www.manasgarsas.lv
Apraksts

SIA "Manas garšas" ir ģimenes uzņēmums Ogrē – tajā atrodams plašākais piparu, sāls, cukura, garšaugu, garšvielu un dabīgo pārtikas krāsu sortiments Latvijā, kopā vairāk nekā 200 dažādi produkti, neskaitot pašu ražotnē veidotos unikālos maisījumus.

Lielāko sortimenta daļu veido BIO produkti (no bioloģiski sertificētām lauksaimniecībām visā pasaulē, tostarp Latvijā).

Katrs aromātiskais garšvielu maisījums top pēc pašu izstrādātas receptes un darināts pavisam nesen, tāpēc ir svaigs. Garšu maisījumu receptes ir tik dažādas un neparastas, ka katrs feinšmekers atradīs piemērotu tieši savai gaumei.

Uzņēmums pamatā darbojas kā internetveikals www.manasgarsas.lv, taču ražotnes veikals atrodas pašā Ogres centrā - Brīvības ielā 12, turpat blakus - omulīgā koka namiņā tiek piedāvātas radošas meistarklases un izzinošas garšvielu degustācijas, kuras iespējams apvienot ar gardo un daudzveidīgo SierŠtelles sieru degustāciju! 

Radošās garšu meistarošanas darbnīcas

Vasaras laikā pieejamas lieliskas garšvielu meistarklases un izzinoša ekskursija ar garšvielu iepazīšanu līdz 40 personām. Katram dalībniekam ir iespēja uzmeistarot maisījumu ar savu individuālo garšu. Pasākuma vidējais ilgums – 2 stundas. Pasākuma laikā pieejama 10% atlaide visiem ražotnes veikala produktiem. Darbnīcas saimnieces piedāvā aizraujošu, izzinošu un aromātisku pasākumu dažādiem kolektīviem, radiem un draugiem, kā arī jaunajiem pāriem un viņu viesiem.

Garšu iepazīšanas, izsmaržošanas un izgaršošanas pasākums

Piemērots līdz pat 40 personām vienlaikus. Pasākuma laikā darbnīcas vadītājas izrāda un izstāsta garšvielu stāstus, dod nodegustēt, bet nav iespējas pašiem meistarot maisījumus.

Krāsaino un ēdamo gleznu darbnīca bērniem

Pasākums piemērots 15-25 bērniem. Iespēja darboties ar jogurtiem un dabīgajām krāsām, kā arī ar augļiem un ogām, veidojot košus, krāsainus gardumus – ēdamās gleznas.

Bērniem piedāvājam arī garšvielu meistarošanas pasākumu un tam sekojošu picu gatavošanu! 

Par katra atsevišķa pasākuma izmaksām un vēlamo norises laiku aicinām rakstīt: baiba@manasgarsas.lv vai zvanīt - 29158362 (Baiba).