Ogre
20 oC

Pirmdiena, 22. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Marija, Marika, Marina

Radošā kosmētikas gatavošanas telpa Lielvārdē

Adrese Skolas iela 10, Lielvārde, Ogres novads
Tālrunis +371 20214895
WWW www.facebook.com/kosmetikasgatavosastelpa
Apraksts

Radošā kosmētikas gatavošanas telpa piedāvā izzinošas darbnīcas un meistarklases kosmētikas gatavošanā. Tā ir vieta, kur apgūt prasmes, kā pagatavot dabīgus produktus sejas un ķermeņa kopšanai, kā arī iegūt zināšanas par dabīgām kosmētikas sastāvdaļām, bagāto ēterisko eļļu pasauli un to ietekmi uz mūsu ķermeni. Uzzināsiet par kaitīgajām vielām veikalos sastopamajos ķermeņa kopšanas līdzekļos un mēs piedāvāsim savas alternatīvas šiem produktiem, jo uz vietas pieejams plašs klāsts ar dabīgiem, pašu gatavotiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

Tiem, kuri vēlas iemācīties gatavot sarežģītākus produktus, piedāvājam profesionālus padziļinātos kursus kosmētikas gatavošanā, ar iespēju iegūt tālākizglītības punktus (TIP) un saņemt apliecību par kursu apgūšanu.

Uzņēmumam ir svarīga daba un vide, kuru veido sev apkārt, tādēļ tas virzās "zero waste" (angļu val.- bez atkritumiem) virzienā un cik vien iespējams piedāvā un rada produktus bez iepakojuma vai arī produktus, kas ir otrreizēji izmantojami/uzpildāmi.

Pieejamas vairākas darbnīcas un meistarklases.