Ogre
19 oC

Svētdiena, 14. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Ritvars, Oskars, Anvars

Piesakies laivu braucienam pa Ogres upi!

Maija svētku brīvdienās Ogres novada Tūrisma informācijas centrs aicina pieteikties ikgadējam laivu braucienam pa Ogres upi. Interesentiem ir iespēja doties aptuveni 24 km garā braucienā ar kanoe laivām, lai izbaudītu daudzveidīgas dabas ainavas un piedzīvotu aizraujošu piedzīvojumu Ogres upes ielejā. Laivu brauciena maršruts plānots no “Lobes Kroga” Lēdmanes pagastā līdz Ogresgalam. Aicināti piedalīties aktīvās atpūtas entuziasti, tajā skaitā ģimenes ar bērniem no 7 gadu vecuma, izvērtējot drošības riskus, bērniem atrodoties uz ūdens.

Tā kā maija brīvdienas pagarināsies līdz pirmdienai, arī šogad laivu brauciens norisināsies 5. maijā  svētdienā, ~ plkst. 9.00 - 17.00.

Paredzamais maršruts būs vidējas un vieglas pakāpes - ar nelielām krācēm, sēkļiem, salām. Laivu brauciens piemērots pieaugušajiem un bērniem no 7 gadu vecuma. Brauciena laikā laivā jāatrodas vismaz vienam pilngadīgajam, kas uzņemas atbildību par nepilngadīgo dalībnieku veselību un drošību.

Laivu nomu nodrošina sadarbības partneris laivinieks.lv, kas piedāvā divvietīgās un trīsvietīgās kanoe laivas. Cena - EUR 20 par divvietīgo laivu un EUR 26 par trīsvietīgo laivu.

Laivas nomas maksā iekļauts inventārs - airi, glābšanas veste katram laivotājam un viens sauso mantu maiss. Organizatori nodrošina piknika vietu ar ugunskuru un siltu zupu, kā arī transportu, kas pēc finiša nogādās automašīnu šoferus starta vietā.

Laivu brauciena dalībnieki aicināti ņemt līdzi dzeramo un ēdamo piknika pauzei, kā arī savus traukus kopīgai zupas ēšanai. Aicinām ņemt līdzi arī rezerves drēbju komplektu un nodrošināties ar lietus mēteļiem nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā.

Pieteikšanās laivu braucienam - līdz 28.04. vai kamēr visas vietas rezervētas. Vietu skaits ierobežots!

Reģistrācija noslēgusies! Ja kāds no reģistrētajiem dalībniekiem atteiksies, informācija par to tiks publicēta mājaslapā www.visitogre.lv un Facebook. Aicinām sekot līdzi informācijai.

Pēc reģistrācijas saņemsiet sīkāku informāciju uz e-pastu par dalības apmaksas noteikumiem u.c. precizējošu informāciju.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt e-pastu tūrisma organizatoram Aleksandram Čerņavskim - aleksandrs.cernavskis@ogresnovads.lv vai zvanīt pa tālr. +371 25 419 714.

Pasākumu Organizē Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.