Ogre
26 oC

Piektdiena, 24. maijs

Šodien vārda dienu svin
Marlena, Ilvija, Ziedone

Piesakies Ģimenes dienas pārgājienam!

1.jūnijā Ogrē norisināsies “Ģimenes diena”, kuras ietvaros Ogres novada Tūrisma informācijas centrs organizē izzinošu pārgājienu uz vides izglītības centru “EkVidO”. Kopējais maršruta garums ir ~7 km, tas ir īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem, maršrutu iespējams iziet arī ar ratiņiem. Pasākums norisināsies pēc “Ģimenes dienas” aktivitātēm pilsētā, ~ plkst. 14-18.

Pārgājiens ir lieliska iespēja iepazīt SIA “Rīgas meži” vides izglītības centra darbību tepat Ogres pievārtē.  Viesojoties SIA “Rīgas meži” teritorijā, būs iespēja uzzināt vairāk par dabas procesiem, to veidojošiem elementiem un likumsakarībām. Ekskursijas ietvaros dalībnieki varēs noklausīties stāstus par meža ekosistēmu, dzīvniekiem, valdošajām koku sugām un mežsaimniecību Latvijā.

Pieteikšanās līdz 29. maijam: https://ej.uz/pārgājiens-ogre-2024

Vietu skaits ierobežots!

Pārgājiena sākums – plkst. 14, pie Ogres novada Tūrisma informācijas centra, Brīvības ielā 18. Līdzi jāņem dzeramais un uzkodas piknika pauzei. Būs iespēja uzcept līdzpaņemto cienastu uz ugunskura. Dalība pasākumā – bez maksas!

Atgriešanās starta vietā paredzēta ~plkst. 18.


1. un 2. jūnijā Ogrē svin "Ģimenes dienu".

Divu dienu garumā Ogres pilsētvidē norisināsies izglītojošas, sportiskas un izklaidējošas aktivitātes, kā arī citi aizraujoši notikumi.

Ogres iestāžu un uzņēmumu pārstāvji aicinās piedalīties radošajās darbnīcās, izglītojošās un prātu asinošās nodarbībās, sporta notikumos, paraugdemonstrējumos, koncertos, teatrālos uzvedumos, diskusijās un citās aktivitātēs.

Apskati "Ģimenes dienas" programmu šeit!

 Rīgas meži vides izglītības centrs  Rīgas meži vides izglītības centrs