Ogre
19 oC

Svētdiena, 14. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Ritvars, Oskars, Anvars

Piesakies velobraucienam pa Suntažu apkārtni 20.jūlijā

Ogres novada tūrisma informācijas centrs (TIC) organizē izzinošu velobraucienu pa Suntažu apkārtni 20.jūlijā. Pasākuma laikā būs iespēja apmeklēt vairākus tūrisma objektus: Indejānis alus brūzi, Suntažu observatoriju, Suntažu staciju un citus apkārtnes objektus.
Velobrauciens piemērots ģimenēm ar bērniem no 7 gadu vecuma, izvērtējot bērna spējas veikt maršrutu. Dalība – bez maksas.
Līdzi jāņem: velosipēds, uzkodas pusdienu pauzei, ūdens, laikapstākļiem un aktivitātei piemēroti apavi un apģērbs, kā arī labs garastāvoklis. Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem bērniem līdz 16 gadu vecumam, braucot ar velosipēdu, galvā jābūt aizsprādzētai aizsargķiverei. Aicinām arī pieaugušos lietot aizsargķiveres, kā arī ievērot citus ceļu satiksmes noteikumus.
Ja Tev nav sava velosipēda vai vēlies izmēģināt ko jaunu, Tev ir iespēja iznomāt elektrovelosipēdu viesnīcā “Stacija Suntaži”. Sīkāka informācija un rezervēšana pa tālruni +371 29111795.
Maršruts: apļveida, vieglas grūtības pakāpes ar kopējo garumu ~ 30 km. Maršruts vedīs pa dažādiem ceļiem ar atšķirīgu segumu: asfalts, grants, meža ceļiem, kā arī pa zaļā ceļa Rīga-Ērgļi posmu.
Velobrauciens ir lieliska iespēja aktīvi pavadīt laiku un apmeklēt vairākus tūrisma objektus viena brauciena laikā!
Velobrauciena sākums: plkst. 10.00
Noslēgums: plkst. 16.00-17.00
Pieteikšanās līdz 18. jūlijam, aizpildot reģistrācijas anketu: https://ej.uz/velobrauciens-suntaži
Vietu skaits ierobežots!
Jautājumu gadījumā sazināties ar tūrisma organizatoru Aleksandru Čerņavski – t. 25419714, e-pasts aleksandrs.cernavskis@ogresnovads.lv