Ogre
20 oC

Svētdiena, 14. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Ritvars, Oskars, Anvars

Beķereja - maiznīca "UGLY CAKE"

Adrese “Ielejas”, Daugavmala, Tīnūžu pag., Ogres novads
Tālrunis 26672378
E-pasts uglycake7@gmail.com
WWW www.uglycake.lv
Apraksts

Cilvēku laimīgu spēj darīt pilns vēders un apziņa, ka gatavotais ir darīts tieši viņam.

Gardumu darbnīcas saimnieces Velgas katrs radītais produkts tiek gatavots no sirds, un nevis standartizēti rāmēti, bet ar brīvības un gatavot prieka sajūtu, īpašu vērību pievēršot garšas buķetei, līdz ar to, ikviens produkts kļūst unikāls un neatkārtojams, standartos neietilpināms, bet ārkārtīgi gards.

Apvienojoties saimnieces sievišķīgajai būtībai ar gatavošanas prieku un nerāmētību, radās Ugly Cake® Witch baked treats – gardumi visām gaumēm!  

Jau no bērnības saimnieces Velgas dabīgais aicinājums ir bijis, rūpēties, lai apkārtējie ir gardi un sātīgi paēduši. Soli pa solim, gan izkopjot gatavošanas tehnoloģiju, par bāzi izmantojot senas tradīcijas, gan ieturot dabīgu un veselīgu produkta sastāvdaļu kopumu, Velga nonāca tajā izaugsmes sadaļā, kad no sākotnēji tuvinieku un draugu garšu kārpiņu lutināšanas, produktu pieprasījums ir ieguvis daudz apjomīgākus lielumus.

Pasakaini garda dabīga ierauga & bezglutēna maize, kūkas (arī vegānās & bezglutēna & bezlaktozes), kliņģeri (arī vegānie un veģetārie), cepumi un miljons gardumiņu.

100% dabīgi produkti!