Ogre
10 oC

Sestdiena, 22. jūnijs

Šodien vārda dienu svin
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Kaķumuiža

Adrese "Kaķumuiža", Tīnūžu pagasts, Ogres novads
Tālrunis +371 29479882
E-pasts avotina.ivanda@gmail.com
WWW www.facebook.com/kakumuiza
Piezīmes

Viesu nams “Kaķumuiža” paredzēts atpūtai, svinību, sporta spēļu, kā arī semināru rīkošanai nelielām kompānijām.

Viesu nams atrodas starp Ikšķili un Tīnūžiem - 31 km, jeb 43 minūšu braucienā ar auto no Rīgas centra, 2 km attālumā no Ikšķiles centra, 8 km attālumā no Ogres, 3 km attālumā no Tīnūžiem.

Maksimālais viesu skaits - 20, ieskaitot bērnus. Viesu rīcībā ir 240 m2 liela māja, 17 gultasvietas 4 istabās un 1 mansarda stāvs. Mājā ir pirts, kurināma ar malku, duša. Vienmēr pieejams silts ūdens. Teritorijas platība ~ 1 ha. Pie mājas atrodas grils, kubls, bērnu rotaļlaukums ar 2 šūpolēm, 2 šūpuļtīkli un peldvieta - dīķis. Turpat pieejams strītbola, futbola (mazāks par standarta) un volejbola laukums. Mājas 1. stāva ārpusē ir terase ar stiklu, kas pasargā no vēja un lietus.

Viesu mājā ir labiekārtota virtuve ar ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, elektrisko plīti, mikroviļņu krāsni, traukiem, glāzēm, galda piederumiem, krūzēm (ar kaķu attēliem, protams) utt.

Viedais TV (ar USB vadu un interneta funkciju) un viedais mūzikas centrs (var pieslēgties ar bluetooth). Bez maksas pieejams 4G internets.

Teritorija ir pilnībā iežogota. Viesu namā jūs būsiet vienīgie viesi. Saimnieki dzīvo citā mājā 150 metru attālumā. Privāta bezmaksas auto stāvvieta 10 auto.

Apkārtne - pļavas, meži, privātmāju ciemats. Apkārtne lieliski piemērota garām pastaigām un braukšanai ar velosipēdu, ziemā -braukšanai ar slēpēm. Turpat dabas parks “Ogres Zilie kalni”, netālu Ikšķilē - gara promenāde gar Daugavas krastu, Svētā Meinarda sala ar baznīcas drupām. Meža ieskauts - Selēku ezers.

Ballītes ir atļautas, bet jāņem vērā, ka trokšņošana ārpus mājas pēc plkst. 23.00 ir aizliegta. Ierašanās ar dzīvniekiem nav atļauta. 

Kaķu viesu namā nebūs, bet labus viesus var apmeklēt kaimiņu kaķīši.

Ja Jums būtiska ir tīrība, jauks interjers un ērtības - tad šis viesu nams būs īstais. Bet, ja meklējat lētu variantu - šis viesu nams nebūs pareizā izvēle. 

Vairāk foto, video un sīkāku informāciju meklēt mūsu Facebook un Instagram lapās.

Ja viesu skaits nepārsniedz 10 viesus, ieskaitot bērnus, tad rezervāciju var veikt www.booking.com vai www.airbnb.com